Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

3 Resimli Minnie Mouse' li Buzdolabı Magneti Kod:HM202

3 Resimli Minnie Mouse' li Buzdolabı Magneti Kod:HM202 Bebek Magnetleri
Hot
3 Resimli Minnie Mouse' li Buzdolabı Magneti Kod:HM202

Kız bebek ve çocuklar için hazırlanmış 3 resimli, pembe, yeşil, kırmızı  tonlarda, minnie mouseli buzdolabı magnetidir.  Örnek modelimizdeki magnetimiz 1 yaş doğum günü için tasarlanmış olup,

  • Magnetinizi istediğiniz yaş grupları için hazırlatabilirsiniz,
  • Magnet üzerine istediğiniz yazıyı yazdırtarak, davetiye, hatıra veya farklı amaçlar için hazırlatabilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz resimler seçmiş olduğunuz şablon içine yerleştirilip arkası mıknatıslı buzdolabı süsü olarak hazırlanacaktır. Bebeğinizin resimlerini buzdolabı süsü olarak her an göz önünde tutabilir, yakınlarınıza doğum günü partilerinizde ve tüm özel günlerinizde bu güzel ve kalıcı hediyelerden verebilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

1,85TL
  • Stock: In Stock
  • Model: HM202
  • Dimensions: 9.50cm x 6.50cm x 0.00cm
  • SKU: minniemg

Mevcut Seçenekler:

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.