Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

6 Adet Mıknatıslı Kumaş Hayvancıklar Kod:KE52

6 Adet Mıknatıslı Kumaş Hayvancıklar Kod:KE52 Magnetli Süs ve Ürünler
Tükendi
6 Adet Mıknatıslı Kumaş Hayvancıklar Kod:KE52

Magnet severlerin olmazsa olmazı mıknatıslı kumaş buzdolabı süsü hayvancıklar. Bu şirin hayvancıklarla buzdolabınızı şenlendirebilir, doğumgünü partilerinizde misariflerinize güzel bir hediye olarak verebilirsiniz.

Ürün Bilgi

Bu ürünümüz 6 adet farklı kumaş hayvancıktan oluşmaktadır. Tamamı kumaş ile kaplı olup mıknatıslar içerisinde saklıdır.

NOT: Her bir 6'lı set içerisindeki karakterler ekranda görünenden farklılık gösterebilir. Set içerisinde yer alan bazı hayvan karakterleri, ayıcık, kaplan, tavşan, ördek, maymun, köpek, eşek vs...

Kullanım Alanları

Tüm metal yüzeyler ve buzdolabı üzeri.

Buzdolabınızı renklendirme amaçlı kullanabileceğiniz gibi, notlarınız ve fotoğraflarınız için tutucu olarak kullanabilirsiniz.

Mıknatıslı kumaş hayvancıkların ölçüleri aşağıda belirtilmiştir.

Ürünün ortalama boyutu hakkında fikir vermesi için ürün ve 1 TL aynı resim karesinde çekilmiştir. Ürün farklı karekterlerden oluşmaktadır, her siparişte toplam 6 adet magnetli hayvan bulunmakta, Herbirinin ortalama ebatları Genişlik: 8cm x Yükseklik : 7.5cm civarıdır.

Ürün Ölçü

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

25,00TL
  • Stock: Tükendi
  • Model: KE52
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.