Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Film Şeridi Magnetli Kitap Ayracı Kod:MKA12

Film Şeridi  Magnetli Kitap Ayracı Kod:MKA12 Mıknatıslı Kitap Ayracı
Online Only Tükendi
Film Şeridi Magnetli Kitap Ayracı Kod:MKA12

Magnetli kitap ayracı...hemde resimlerinizle...Fotoğraflı magnetler ve mıknatıslı kitap ayraçlarımız ile özel günlerinizde misafirlerinize çok daha anlamlı, kalıcı ve kullanışlı hediyeler verebilirisiniz. Magnetli kitap ayraçlarımızda yine fotoğraflı magnetlerimiz gibi resimleriniz ile hazırlanmaktadır.

Ürün Bilgi

Gönderdiğiniz foto ve yazı ile hazırlanmış size özel mıknatıslı kitap ayracımızın bu modeli film şeridi tasarımı ile hazırlanmıştır. Laminasyon kaplama ve çift taraf baskılıdır, ön taraftda 4 farklı resim, 1 yazı alanı ve arka tarafta 2 farklı resim ve 1 yazı alanı vardır.

Kullanım Alanları

Okunulan kitabın ya da derginin son bulunulan sayfasının kaybolmaması ve takibinin kolaylaşması açısından kullanılan kitap ayraçları size özel hazırlanan tasarımıyla artık çok daha anlamlı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

1,50TL
  • Stock: Tükendi
  • Model: MKA12
  • Dimensions: 14.70cm x 5.00cm x 0.00cm
Satın alabilmek için asgari adet: 8
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.