Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Kız Bebek Doğum Kartı Magneti Kod:HM116

Kız Bebek Doğum Kartı Magneti Kod:HM116 Bebek Magnetleri
Hot
Kız Bebek Doğum Kartı Magneti Kod:HM116

Kız bebekler için hazırlanmış pembe tonlarda doğum kartı buzdolabı süsüdür. Doğum kartı magnetleri bebeğinizin adı, doğum tarihi, doğum saati, doğum anındaki boy ve kilo gibi bilgilerinden hazırlanmaktadır.

Örnek modelimizdeki magnetimiz doğum kartı bebek magneti olarak tasarlanmış olup,

  • Magnetinizi istediğiniz yaş grupları için hazırlatabilirsiniz,
  • Magnet üzerine istediğiniz yazıyı yazdırtarak, davetiye, hatıra veya farklı amaçlar için hazırlatabilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz resimler seçmiş olduğunuz şablon içine yerleştirilip arkası mıknatıslı buzdolabı süsü olarak hazırlanacaktır. Bebeğinizin resimlerini buzdolabı süsü olarak her an göz önünde tutabilir, yakınlarınıza doğum günü partilerinizde ve tüm özel günlerinizde bu güzel ve kalıcı hediyelerden verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

2,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: HM116
  • Dimensions: 9.00cm x 7.00cm x 0.00cm

Mevcut Seçenekler:

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.