Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

4 Fotoğraflı Kolajlı Buzdolabı Magneti Tasarımı Kod:kolaj49

4 Fotoğraflı Kolajlı Buzdolabı Magneti Tasarımı Kod:kolaj49
4 Fotoğraflı Kolajlı Buzdolabı Magneti Tasarımı Kod:kolaj49

Bize yolladığınız fotoğraflarınızla hazırlatabileceğiniz arkası mıknatıslı 4 fotoğraflı kolaj magnet' tir.

Göndermiş olduğunuz resimler arkası mıknatıslı buzdolabı süsü olarak hazırlanacaktır. Bebeğinizin resimlerini, aile fotoğraflarınızı, tatil vs herhangi bir fotoğrafınızı yollayarak kolajlı magnetinizi hazırlatabilir,  buzdolabı süsü olarak her an göz önünde tutabilir, yakınlarınıza doğum günü partilerinizde ve tüm özel günlerinizde bu güzel ve kalıcı hediyelerden verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

2,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: kolaj49
  • Dimensions: 9.50cm x 6.50cm x 0.00cm
  • SKU: klj4

Mevcut Seçenekler:

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.