Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

1 Yaş Temalı Resimli Açacaklı Anahtarlık Kod:anahtarlik1

1 Yaş Temalı Resimli Açacaklı Anahtarlık Kod:anahtarlik1 Puantiye ve Pitikare
New
1 Yaş Temalı Resimli Açacaklı Anahtarlık Kod:anahtarlik1

Erkek bebekler için hazırlanmış mavi tonlarda  1 yaş temalı resimli açacaklı anahtarlık. Örnek anahtarlık modelimiz 1 yaş doğum günü için tasarlanmış olup,

  • Anahtarlık tasarımınızı istediğiniz yaş grupları için hazırlatabilirsiniz,
  • Anahtarlık üzerine istediğiniz yazıyı yazdırtarak, davetiye, hatıra veya farklı amaçlar için hazırlatabilirsiniz.

Yuvarlak anahtarlıklarımız resimlerinizden hazırlanmış fonksiyenel bir üründür. Göndermiş olduğunuz resimler seçmiş olduğunuz şablon içine yerleştirilip anahtarlık olarak hazırlanacaktır. Bebeğinizin resimlerini anahtarlık olarak her an yanınızda taşıyabilir, yakınlarınıza doğum günü partilerinizde ve tüm özel günlerinizde bu güzel ve kalıcı hediyelerden verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

3,50TL
41 adet ve üzeri 3,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: anahtarlik1
  • Dimensions: 5.80cm x 5.80cm x 0.00cm

Mevcut Seçenekler:

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.